Det var jammen ikke en dum idé. Tenkte ikke over at malingsklær kunne være lurt. Men lærer vel av feil man gjør. Forresten, hvor lenge holdt dere på etter at vi dro? Var vel ikke alt for mye igjen? Og ble det noen avklaring om det blir mer arbeid i morra?
Podgy wrote:Det var jammen ikke en dum idé. Tenkte ikke over at malingsklær kunne være lurt. Men lærer vel av feil man gjør. Forresten, hvor lenge holdt dere på etter at vi dro? Var vel ikke alt for mye igjen? Og ble det noen avklaring om det blir mer arbeid i morra?
Ikke dugnad i mårra, men møt gjerne opp litt før og hjelp til med og henge opp bannere etc.. Er dere jenter, så er det tifo dugnad på Titran i mårra og resten av uka, Lond stiller med husly og masse kjærlighet
Da møter jeg på pøbben i god tid før, så får vi ta det videre der. Stiller meg i alle fall til disposisjon, så får dere se hvor mye hjelp som trengs. I morgen blir en fin dag, garantert!